top of page
Судноводійне відділення

Спеціальність 271 Морський та внутрішній водний транспорт, освітня програма «Судноводіння на морських шляхах» передбачає термін навчання за освітньо кваліфікаційним рівнем фаховий молодший бакалавр:

• на основі загальної середньої освіти – 2 роки 10 місяців;
• на основі базової загальної середньої освіти – 3 роки 10 місяців;

На судноводійному відділенні навчається 300 курсантів, з них 196 курсантів бюджетної форми навчання.

В розпорядженні судноводійного відділення понад 30 навчальних лабораторій та кабінетів із загальноосвітніх та спеціальних дисциплін, три комп’ютерних класи, комп’ютерний центр, підключений до мережі Інтернет.

Курсанти – судноводії здобувають морські навички у тренажерному центрі, обладнаному апаратурою ГМСЗЛБ, РЛС та ЗАРП. Також закріплюють практичні знання на тренажерному полігоні водної станції, який обладнаний плавальним басейном, спортмайданчиком.

Курсанти – судноводії моделюють важкі умови морської навігації на сучасному навігаційному обладнанні, а також в обладнаному сучасними гіроскопічними приладами кабінеті ЕНП та МК.

Перша плавальна практика проходить на власному судні училища «Южанин», а також на суднах судноплавних компаній України, у морських та рибних портах України.

Друга плавальна практика здійснюється на суднах іноземних судноплавних компаній, за посередництвом крюінгових структур, на підставі підписаних договорів.

свв серт.jpg
bottom of page